+37066362230
Lietuvių English russian

Ann Wigmore gyvo maisto konferencija 2013

VŠĮ Ann Wigmore fondas, Living Ann Fund (JAV), bendradarbiaujant su LSNR, Sveikuolių sąjunga (SS) Vilniaus savivaldybe , Trasalis SPA& Resort  ir kt. surengė II-ąją Tarptautinę Ann Wigmore gyvo maisto konferenciją tema “Gydanti mityba.

Šia konferencija siekiama pateikti Lietuvos ir tarptautinei visuomenei naujausią, moksliniais tyrimais ir praktika pagrįstą informaciją apie mitybos įtaką sveikatai ir galimybę gydyti maistu. Renginiu norima atkreipti už visuomenės sveikatą atsakingų valdžios institucijų dėmesį į galimybę keisti visuotinę sveikos mitybos sampratą, norint gerinti žmonių sveikatą, ir, žinoma, garsinti lietuvaitės Onos Varapickaitės (Ann Wigmore) vardą Lietuvoje ir Europoje.

Į konferenciją atvyko ir pranešimus skaitė vienas autoritetingiausių mokslininkų mitybos srityje Korneilio universiteto profesoriaus Dr. T Colin Campbell (JAV)

Konferencijos renginiai prasidėjo rugsėjo 21 dieną Palangoje, keliauvo per Lietuvą, kulminaciją pasiekė rugsėjo 28 dieną Vilniuje ir baigėsi rugsėjo 29 dieną Kruopiuose.

AKVA SANA UAB  yra Ann Wigmore fondo partneris. Bendradarbiaujame prisidedami prie informacijos apie sveiką ir gerą vandenį sklaidos.

 Rugsėjo 28 dieną Ann Wigmore gyvo maisto konferencijoje „Gydanti mityba“  Vilniuje, Vilniaus kongresų rūmuose, mūsų jonizuotu vandeniu vaišinosi konferencijos pranešėjai, VIP svečiai. Jonizuotas vanduo labai tiko plakamiems žaliesiems kokteiliams.  Mūsų stende konferencijos dalyviai ir svečiai galėjo gauti informacijos apie vandens jonizatorius, patys pasigaminti juonizuoto vandens.