+37066362230
Lietuvių English russian
Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX
Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX

Vandens jonizatorius CHANSON MIRACLE MAX

Gaminotjas: CHANSON
Prekės kodas: miracle max
Kaina: 1,187.16€
Kiekis:  

 

Techniniai duomenys

Montavimas: šalia praustuvo montuojamas vandens jonizatorius

ModelisMiracle Max

SMPS įėjimo įtampa: AC 100 – 240 V / 50 – 60 Hz

Prietaiso dydis: 24,8 * 33,5 * 26,2 cm

Prietaiso svoris: 8,24 lb (svarų)

Vandens slėgis: 8-90 PSI

Temperatūra: 41-104F / 5-40˚C

Veikimo tipas: vienas prisilietimas – automatinis jonizacijos paleidimas

Elektrolizės metodas: nepertraukiama elektrolizė

Valymas: savaiminio išsivalymo funkcija

Filtras: antibakterinis aktyvuotos anglies pluošto filtras, pašalinantis iš vandens šviną; tarnavimo laikas – maždaug 9-12 mėnesių, kai filtruojami 25 litrai/dieną

Filtro tarnavimo laiko rodmuo: rodmuo LCD ekrane

Vandens tiekimas: tiesioginis prijungimas prie čiaupo

Mineralų įdėklas: šarminiam vandeniui galima naudoti kalcio miltelius, rūgštiniam vandeniui – druską

Apsaugos nuo perkaitimo daviklis: temperatūros jutiklis / Automatinio išsijungimo funkcija

 

• Įrenginio instrukcija
• Montavimo video instrukcija
• Rekomenduojama jonizatoriaus priežiūra
• Suteikiama 5 metų garantija.

 

 

M. A. X. vandens jonizatorius pagamins efektyvų šarminį ir rūgštinį vandenį iš BET KOKIO vandens šaltinio. Pakankamai stiprių savybių vanduo gali būti naudojamas dezinfekcijai medicinoje, t.y. ligoninėse, stomatologijos kabinetuose, sanatorijose, veterinarijos klinikose, restoranuose, maisto pramonėje ir namų ūkio reikmėms. M. A. X. jonizatorius – itin patikimas.

pH = 1,8 iki 12,1
ORP = +1200 iki -920

 

7 titano plokščių elektrodai

Tai septynios vienos iš didžiausių pasaulinėje rinkoje titano plokštės, padengtos Nano technologijų danga. 364 kvadratinių colių visas jonizuojantis paviršius, gebantis veikti geriau, nei 11 plokščių jonizatorius. Chanson titano elektrodų plokštės buvo testuotos nepriklausomoje laboratorijoje pagal 99,998 % gryno titano bandinį! Didesnės plokštės užtikrina geresnį vandens srautą.

 

M. A. X. jonizatorius – itin patikimas

Akmens druskos įdėjimo sistema jonizatoriuje!

Mažiausiai 50% vartotojų, naudojančių jonizatorius, labiausiai vertina naudą, gaunamą iš 3 pH rūgštinio vandens (nuo 2,7 iki 3,3 pH yra veiksmingiausias rūgštinis vanduo), nes šis vanduo turi šimtus pritaikymo sričių, sumažina namų ūkyje naudojamų chemikalų ir valiklių išlaidas net 50% ir visiškai nekenksmingas odai. Norėdami pagaminti šį stiprų rūgštinį vandenį, turite naudoti tinkamos sudėties vandens šaltinį. Dėl netinkamo vandens šaltinio, 30% vartotojų negali pasiekti šios stiprios rūgštinės koncentracijos kokios firmos jonizatorių benaudotų. Kitų firmų jonizatoriuose rūgštinio vandens gamybai naudojamas chemikalų įpurškimas. Mes griežtai esame prieš chemikalų naudojimą, nes jie niekuomet visiškai neišplaunami iš įrenginio ir galiausiai pasilieka Jūsų geriamajame vandenyje. Dabar 100% MAX vartotojų galės pasigaminti šį itin stiprų rūgštinį vandenį, labai paprastai įdėdami akmens druskos į krepšelį ir pasirinkę rūgštinio vandens nuostatą. Be to, kiti jonizatoriai, pasiekiantys 3 pH ir žemesnę reikšmę, geba gaminti vandenį labai lėta srovele. Todėl namų reikmėms naudojamą butelį pildysite labai ilgai ir sunaudosite daug elektros energijos. MAX jonizatorius pagamina šį stiprų rūgštinį vandenį greičiu iki ½ litro per minutę! Nuostabus vanduo- be chemikalų- be pavojingų garų, be žalingų požymių- šį vandenį galima vartoti tuoj pat! Valymas naudojant tokį rūgštinį vandenį- tai auksinė galimybė aplinkosaugos požiūriu, tai mažas stebuklas, kurio negalima atsisakyti. Kas gali įsivaizduoti produktą, tinkantį naudoti ligoninių, namų, grindų, plautuvių, tualetų dezinfekcijai ir net saugiai apipurkšti Jūsų odą, žaizdas ir net maistą?

 

RAD- savaiminio išsivalymo funkcija

Spindulinio veikimo nukalkinimas- dar vienas didelis laimėjimas, naudojamas Chanson MAX jonizatoriuose. Bet kurio jonizatoriaus priešas numeris pirmas- tai kalcis, sukauptas plokštės ląstelėse. Dėl kalcio sankaupų daugelis vandens jonizatorių netenka iki 30% našumo per pirmuosius 3 mėnesius. RAD savaiminio išsivalymo sistema išliks legendine dėl daug pranašesnių galimybių ir savybių, net naudojant kiečiausią vandenį. Atliktas testas su 1300 ppm kietumo vandeniu!! (1300 ppm (dalelės milijone) rodmuo reiškia, kad tai apie 4 kartus kietesnis nei vidutinio kietumo vanduo).

 

Išorėje įrengtas kontrolinis vožtuvas

Srauto ir vandens kiekio sumažinimui ar padidinimui naudokite šoninį kontrolinį srauto vožtuvą. Jo konstrukcijoje nenaudojami jokie metalai- tai išimtinai keraminis vožtuvas, kuris tarnaus Jums metų metus. Nėra nieko svarbesnio jonizatoriaus eksploatavime, kaip galimybė reguliuoti vandens srauto greitį, siekiant kuo geresnio rezultato. Šone sumontuotas keraminis srauto vožtuvas yra toks vienintelis jonizatorių pramonėje.

 

Reikia tik 150 vatų maksimalios galios

Mes galime lengvai pagaminti jonizatorių bet kokiam sunaudojamos energijos lygiui, tačiau Chanson specialistai daugiau kaip po 20 metų jonizatorių gamybos ir jų aptarnavimo patirties, įsisavino, kad negalima vienu kartu suderinti didelę galią ir ilgą plokštės tarnavimo laiką. Reikia pasirinkti vieną iš jų. Bet kuriuo atveju virš 180 vatų galia dramatiškai sumažina plokščių tarnavimo laiką, nepaisant aukštos plokščių kokybės ar padengimo metodo. Taigi, mes sukūrėme žemos energijos jonizatorių su geresniu jonizavimu ir ilgu plokštės tarnavimo laiku. Chanson MAX naudoja pažangią elektroninę tiekimo sistemą, užtikrinančią mažesnes energijos sąnaudas, todėl padidėja plokščių tarnavimo laikas ir neabejotinai pagerėja eksploatavimas- net geriau už jonizatorius, naudojančios iki 500 vatų energijos ir 9 plokštes! Mažesnis energijos sunaudojimas reiškia mažiau šilumos, o mažiau šilumos reiškia ilgesnį visų vidinių jonizatoriaus sudedamųjų dalių gyvenimą.

 

Šilumos negeneruojantis energijos tiekimas

Tai ne visai įprastas SMPS (perjungiamojo režimo energijos tiekimas), tai yra ketvirtos kartos SMPS; toks pat energijos tiekimas naudojamas naujausiuose 3D plokščiojo ekrano televizoriuose. MAX jonizatorius gali veikti visą dieną, nustatytas stipriausios galios lygyje ir neperkaisti, tačiau tam būtina pasirinkti mažiausio vandens srauto nuostatą. Pirmosios trys SMPS kartos, naudojamos kitose firmose jonizatorių gamyboje, buvo problematiškos ir su daugeliu defektų; modeliai, kuriuos mes išbandėme, perkaisdavo mažiau kaip po valandos, nepaisant pardavėjo reklamos. Šis ketvirtos kartos SMPS yra puikių savybių, suteikiantis Chanson MAX ryškų pranašumą eksploatacijos ir energijos tiekimo metu.

 

Mineralinis filtras
5 mikronų sidabru prisotintas anglies bloko filtras. Mūsų filtruose NIEKUOMET nėra paslėptų ar pavojingų neaprobuotų sudedamųjų dalių. Išorėje įrengtą filtrą labai lengva pakeisti.

 

Puikus vandens srautas- 2 litrai per minutę

Saugokitės kompanijų, deklaruojančių aukščiausius srauto greičius, nes įprastai jie sujungia bendrąjį rūgštinio ir šarminio vandens srautą, kas yra apgaulinga. Kai kurios kompanijos taip pat nurodo niekuo nepagrįstą įrenginio srauto gebą- toks jonizatorius gali pagaminti nurodytą vandens kiekį, tačiau vanduo bus labai NEKOKYBIŠKAS. Pvz. : Chanson Miracle vandens tėkmė gali būti 8 litrai per minutę, tačiau jei ORP reikšmė bus bloga, vanduo bus neveiksmingas. 2 litrai per minutę yra mūsų efektyviausias šarminio vandens srautas iš išleidimo angos, esant mažiausiai reikšmei -200 ORP.

 

Labai geros eksploatacinės savybės
Maksimalus pH= nuo 1,8 iki 12,1, Maksimalus ORP (oksidacinis- redukcinis potencialas)= -920 – testavimui buvo naudotas vanduo iš Laguna Hills, Kalifornija.

 

Automatinis atminties išsaugojimas

Išsaugo Jūsų nuostatas net jei nutrūksta elektros energijos tiekimas. Nustatykite šią funkciją tik vieną kartą ir užmirškite apie ją.

 

Centrinio procesoriaus pranašumai

Kompiuterio mikroschema suprogramuota pagaminti puikios kokybės vandenį kiekvienoje nuostatoje. CPU taip pat rodo ir plokščių būklę!

 

Visi rodmenys

pH, vandens srauto greitis, filtro tarnavimo laikas, garsiakalbio garso lygis ir nuostatų skaičius.

 

pH nuostatos

Visiškai reguliuojamos nuostatos bet kuriame pH lygyje, naudojant papildomai įdiegtą mikroninį reguliavimą. Trys standartiniai rūgštingumo lygiai, keturi šarminiai lygiai, tik vienas filtravimo lygis; visi lygiai reguliuojami mikroniniu tikslumu. Norite nustatyti pH 9,3 vietoje 9,5? Galite dabar iš karto tiesiog savo pirštų galiukais.

 

Matmenys

M. A. X. - vienas iš mažiausių pasaulyje jonizatorių su septyniomis plokštėmis, todėl jam reikia mažiau vietos ant stalviršio. Galbūt Jūs nepastebėjote, tačiau kai kurių kitų firmų jonizatoriai yra didžiuliai, neretai užtveria prieigas prie spintelių ir net blokuoja durelių atvėrimą.

 

Visiškai atsparus vandeniui

Visas ekranas- tai „jutiklinis pultas“- nėra mygtukų. Puiki blizgi juoda arba sidabrinė apdaila papuoš bet kurios virtuvės interjerą.

 

Lengvas įrengimas

Gali būti įrengiamas, naudojant standartinį čiaupą- maišytuvą arba tiesiog ¼” vamzdelį arba naudojant Chanson komplekto CF-405 čiaupą. Jie visi labai lengvai įrengiami; mes pateikiame vaizdo medžiagą, demonstruojančią kiekvieną įrengimo etapą. 
Komplekte pateikiamas pH testavimo rinkinys, čiaupo adapteris, DVD, vartotojo instrukcija, vamzdeliai ir jungtys standartinio čiaupo sumontavimui.

Nuspauskite „Video“ tabuliavimo klavišą ir stebėkite vaizdo įrašą.

 

Savybės

 • Karšto vandens jutiklis ir automatinis įspėjamasis garso signalas.

 • Žemo ir aukšto srauto garso signalas, įspėjantis apie maksimalų jonizacijos laipsnį.

 • Reguliuojami savaiminio išsivalymo intervalai gali būti nustatyti kas 30,40,50,60,70 arba 80 litrų pagaminto vandens. Naudojant silpną srautą arba minkštą vandenį arba su atbulinio osmoso sistemos filtrais vartotojas gali sumažinti valymo dažnį.

 • MAX garso asistentas praneša Jums apie visas funkcijas ir nuostatas; garsą galite reguliuoti arba šią funkciją įjungt/išjungti.

 • Keičiami filtro informaciniai įspėjimai.

 • Nuodugniai testuotas ir patvirtintas UL ir CE organizacijose.

 • Medžiagų sudėtyje nėra BPA (bisfenolio), švino, gyvsidabrio, kadmio ir geležies- atitinka ROHS (pavojingų medžiagų naudojimą ribojanti direktyva) reikalavimus.

 • Galimybė atlikti periodinį valymą, naudojant citrinos rūgštį, neperkant jokių specialių filtrų ar medžiagų. Chanson ilgalaikė filtro talpa gali būti užpildoma valymo tirpalu ir efektyviai veikti valant visą įrenginį. Galiausiai visus vandens jonizatorius reikia valyti, nežiūrinti kad ir kaip gerai veiktų ciklinio proceso automatinio valymo sistema.

 • Įrenginio užpakalinėje dalyje įmontuotas sieninis laikiklis.

 • Greitas ir lengvas prijungimas prie vandentiekio ir minimalios vandens nutekėjimo galimybės.

 • Labai lengvas, pernešamas, sveria mažiau kaip 9 svarus.

 • Chanson elektrodai glotnūs ir kieti, niekuomet nenaudojamos perforuotos plokštės ar sąlajos.