+37066362230
Lietuvių English russian
Vandens jonizatorius VS-70
Vandens jonizatorius VS-70 Vandens jonizatorius VS-70 Vandens jonizatorius VS-70

Vandens jonizatorius VS-70

Gaminotjas: CHANSON
Prekės kodas: VS-70
Kaina: 1,604.50€
Kiekis:  

Gabaritiniai matmenys: pagrindinis įrenginys: gylis 225 × plotis 120 × aukštis 330 mm.

Vandens maišytuvas: ilgis (L) 210, plotis (W) 90, aukštis (H) 300 mm.

Irenginys: 338 x 250 x 300 mm.

Elektrodų skaičius: septyni (7) elektrodai iš nano-technologijos titano su platinos danga.

Srauto kiekis: 2 – 2,5 litrų per minutę, esant 3 bar vandens slėgiui

pH lygis: nuo 2,3 iki 11,8

ORP lygis: nuo +1200 iki -875 mV

Svoris: 8,25 kg

Filtro tarnavimo laikas: 20000 L (eksploatavimo trukmė maždaug 10 - 12 mėnesių)

Temperatūra: nuo 5˚C iki 40˚C

Vandens slėgis: nuo 0,3 iki 6,5 bar

Tiekiama įtampa: 220V / 50Hz  arba 110V / 60Hz

Energijos sąnaudos: 5W – 150W Aukštesnė galia ir didesnės plokštės yra jonizatorių rinkodaros vadybininkų skleidžiamas mitas. Chanson kompanijoje puikiai žinoma, kad “didesnis- ne visuomet geresnis”. Mes labai didžiuojamės, kad mūsų “žaliasis draugas” -platinos ir titano plokštės sunaudoja apie 150 vatų energijos ir vis dar veikia geriau už beveik visų firmų jonizatorius šiandien esančius rinkoje, įskaitant aukštos galios, su didele plokšte ir „turbo“ įrenginius. Su Chanson kompanijos moderniausiomis technologijomis mes atliekame tiriamuosius darbus naujos kartos jonizavimo plokščių, kurios naudos mažiau kaip 5 vatų galią, sukūrimui.

Filtras: pakeitimui naudojamas Chanson filtras PJ-6000:Su sidabro priedais aktyvintosios anglies pluošto filtras, pašalinantis iš vandens šviną


 

Funkcijos:

 • Aukštos kokybės elektroninė įranga ir elektros schemos, du CPU centriniai procesoriai. Tai elektroninė įranga, kurios dėka pagaminamas puikios kokybės ir subalansuotas jonizuotas vanduo; ši elektroninė įranga Jums tiekiama iš anksto.
 • Septyni nano technologijos kieti titano elektrodai su aukščiausios prabos platino danga, pasižymintys geriausiu laidumu, patalpinti mažame korpuse. (Mūsų elektrodai efektyviai tarnaus ilgus metus, lyginant su kitų gamintojų elektrodais).
 • Pirmasis pramoninės gamybos jonizatorius, kurį galima reguliuoti pagal Jūsų vandens TDS (bendroji mineralizacija arba geriau žinomas kaip “vandens kietumas”). Tokiu būdu gaunamas daug geresnis rezultatas pagal tiekiamo vandens rodiklius, kai tuo tarpu šiomis aplinkybėmis daugelis jonizatorių paprasčiausiai neveiks.
 • Keturi šarminio vandens lygiai. Kiekvieną vandens lygį galima reguliuoti mikroninėmis dalimis ir pasigaminti puikios kokybės vandenį išskirtinai pagal savo reikmes. Gaminamas ir dviejų lygių rūgštinis vanduo.
 • Pažangių technologijų jutiklinis valdymas. 262K spalvotas ekranas. 1,1 colių, 65 000 spalvų LCD ekranas, džiugins Jus gražiais demonstraciniais vaizdais ir piktogramomis.
 • LCD ekranas rodo: likutinį filtro tarnavimo laiką, skaitmeninį laikrodį, pasirinkto šarminio vandens lygio pH reikšmę. Pilnas parinkties meniu, išankstinės įspėjamosios žinutės, pvz., pranešimai: „per aukšta vandens temperatūra ” ir įrenginio perkaitimas”. LCD įdiegta fiksavimo funkcija šarminio vandens lygio fiksavimui- ši funkcija naudojama kaip apsauga, kad vaikai ar senyvo amžiaus žmonėms negalėtų pakeisti vandens lygio ir atsigerti žalingo sveikatai vandens.
 • Galite reguliuoti garso stiprį- padidinti, sumažinti, išjungti.
 • Balso asistento funkcija padeda naudotis jonizatoriumi senjorams, neturintiems gero regėjimo arba dar nemokantiems skaityti jauno amžiaus vartotojams. Pavyzdžiui, pasirinkus aukšto šarmingumo arba aukšto rūgštingumo vandens nuostatą, balso asistentas praneš apie pasirinktą nuostatą ir pasigirs garsinis signalas (pypsėjimas), įspėjantis, kad pavojinga gerti labai stiprios elektrolizės vandenį.
 • Patentuotas, lietos formos valdymo pultas, atsparus UV (ultravioletinių spindulių) poveikiui, išoriniams mechaniniams pažeidimams (įdrėskimams, nubrozdinimams) ir blukimui. Pultas visiškai nepralaidus vandeniui, todėl galite visai nesijaudinti, jei pultas sušlapo arba teko jį paimti drėgnomis rankomis. Labai lengvai nuvalomas popieriniu rankšluostėliu arba drėgna audinio skiautele.
 • Lengvai keičiamas išorinis filtras. Filtras turi antibakterinių savybių ir švino pašalinimo funkciją. Aktyvintosios anglies pluošto kasetinis filtras gali pašalinti iš seniai eksploatuojamų vamzdžių net sunkiojo metalo daleles. Mūsų filtrų absorbcijos geba 20 kartų geresnė nei aktyvintosios anglies filtrų, o absorbcijos greitis didesnis 10 kartų. Efektyviai šalina chlorą ir chemikalus. Ilga tarnavimo trukmė (nuo 6 iki 12 mėnesių priklausomai nuo eksploatavimo laiko ir vandens kokybės).
 • Įdiegta pažangiausia valymo sistema efektyviai pašalins ant elektrodų susikaupusias mineralų nuosėdas. Išjungus vandenį, valymo funkcija periodiškai įsijungs (įrenginys savaime trumpam įsijungs ir atliks valymo operaciją)- tai reiškia, kad Jums niekuomet nereikės stovėti ir laukti vandens, kaip būna naudojant kitų prekių ženklų įrenginius.
 • Srauto kiekio kontrolės ir temperatūros jutiklis saugo konstrukciją nuo gedimų, netinkamai naudojant įrenginį. Garsiniai ir vizualiniai signalai įspėja apie silpną srautą arba per karštą įtekantį vandenį.
 • Gali gaminti aukšto šarmingumo ir rūgštingumo vandenį, be ištirpusių pavojingų chemikalų arba druskų.
 • Tiekiamas su testuotų pH reikšmių išvadomis, spalvų lentele ir video informacija.
 • Įrengta kalcio įdėklo anga minkšto vandens prisotinimui mineralais, geresnės pH reikšmės gavimui, (naudojama tose vietose, kur tiekiamas minkštas vanduo).
 • Septyni (7) nano-titano su platinos danga elektrodai.
 • 7 vandens lygių mikroninis reguliavimas. Funkcijos: 4 šarminio vandens lygiai, 1 neutralaus vandens lygis, 2 rūgštinio vandens lygiai.
 • Jutikliniu būdu suaktyvinamas valdymas: 262K spalvų, 1,1“ TFT LCD ekranas su 65 000 spalvinių ženklų, paįvairinantys darbą spalvinių piktogramų vaizdais.
 • Tiesiog nuostabus 65 000 spalvų 1,1“ TFT LCD ekranas. Visi dėmesį atkreipiantys tekstai ir grafiniai vaizdai pateikia daugybę nuorodų apie filtro tarnavimo trukmę, žemą vandens slėgį, pH reikšmes, laikrodį, laiką, įspėjamuosius signalus apie elektrolitinių elementų trikdžius, garso stiprio reguliavimą, kalbos parinkties funkciją, įspėjimo signalą apie per aukštą vandens temperatūrą ir gedimų signalą.
 • Įgarsintas balsas praneša apie įrenginio suaktyvinimą ir nuostatas, kai Jūs jas keičiate arba renkatės atpalaiduojančią tylią muziką.
 • Naujos kartos lietos formos dekoratyvus valdymo pulto dizainas: atsparus UV spinduliams, mechaniškai nepažeidžiamas (nenubraižomas, nenutrinamas), neblunkančios spalvos, labai lengvai valomas ir “viskas-viename” (klaviatūra ir pultas). Galima liesti jutiklinį pultą drėgnomis rankomis; net naudodami virtuvinę pašluostę pulto valymui, galite būti tikri, jog nepažeisite jo paviršiaus.
 • Įgarsinto balso asistentas įspės Jus apie jonizavimo proceso eigą: vienas po kito elektriškai generuojami pypsintys signalai praneš, kai elektrolizės indai prisipildys jonizuotu, standartų reikalavimus atitinkančiu vandeniu. Jūs būsite tikri, kad geriate jonizuotą vandenį ir nereikės jaudintis, jog vanduo, kurį vartojate, gali būti nejonizuotas.
 • Antibakterinis ir šviną šalinantis aktyvintosios anglies pluoštas: pašalina švino jonus ir sunkiuosius metalus iš senų vamzdynų ir sukuria antibakterinę terpę. Absorbcijos intensyvumas 20 kartų, didesnis už aktyvintosios anglies; absorbcijos zona 150 kartų didesnė už aktyvintosios anglies. .Absorbcijos greitis 10 kartų didesnis už aktyvintosios anglies. Aukšta chloro pašalinimo geba. Aukšta cheminių medžiagų absorbcijos galia.
 • Intelektualioji fiksavimo (LOCK) klaviatūra: mikroninis reguliavimas, pH reikšmės fiksavimas; ši funkcija užtikrina, kad vaikai ar senyvi žmonės atsitiktinai neįsipils rūgštinio ar stipriai šarminio vandens.
 • Įdiegta savaiminio išsivalymo funkcija efektyviai šalinanti mineralų nuosėdas.
 • Srauto debito kontrolės ir terminis jutiklis apsaugo nuo besaikio įrenginio naudojimo. Garsinis balso signalas įspėja apie žemą srautą. Balso asistentas praneša apie per aukštą įtekančio vandens temperatūrą ir jonizatorius tokiu atveju išjungiamas.
 • Automatinė įtekančio vandens slėgio ir temperatūros kontrolė.
 • Labai lengvai keičiamas filtras kairiajame dėkle.
 • Įrenginys tiekiamas su pH reikšmių testais ir spalvų lentele.
 • Į minkštą vandenį galima įdėti kalcio- tuo būdu padidinsite pH reikšmių ribas.

Konstrukcija:

 • Lengvas valdymas, jutiklinis funkcijų suaktyvinimas.
 • Puikus 65,000 spalvų 1,1“ TFT LCD ekranas.
 • Įrenginys gali būti elegantiška ir puošni virtuvės interjero dalis.
 • Įgarsintas balso asistentas praneša apie įrenginio funkcijų sužadinimą, o taip pat apie keičiamas nuostatas ir apie tylios atpalaiduojančios muzikos parinktį.

 

Greitojo paleidimo ekranas:

262K spalvotas 1,1“ TFT LCD ekranas, su 65 000 spalvų piktogramomis, paįvairins Jūsų įrenginio funkcijų valdymą.

 

262K spalvotas 1,1" TFT LCD ekranas:

Visi apgalvoti tekstai ir grafiniai vaizdai, įskaitant nuorodas apie filtro tarnavimo laiką, pH reikšmę, laikrodį, laiką, įspėjamąjį signalą apie elektrolitinių elementų sutrikimus, garso stiprio reguliavimą, kalbos parinkties funkciją, įspėjimo signalą apie per aukštą vandens temperatūrą ir gedimų signalą.

 

Pažangios automatinio reguliavimo funkcijos:

Tiekiamo vandens kokybė įvairiuose Jūsų šalies vietose gali būti labai skirtinga. Dėl šios priežasties jonizatorius pagamins skirtingo šarminio lygio vandenį net pasirinkus vienodas vandens nuostatas; taip pat bus nevienodas vandens filtro tarnavimo laikas ir savaiminio išsivalymo dažnis.Į Chanson vandens jonizatorių įdiegta automatinė pH reikšmės, savaiminio išsivalymo intervalų ir filtro likutinio tarnavimo laiko reguliavimo funkcija, priklausomai nuo tiekiamo vandens kokybės.

 • Automatiškai reguliuojamas elektrolizės procesas, palaikantis šarminio vandens lygių atitikmenį.
 • Stebimas filtro tarnavimo laikas pagal vandens kokybę. Likutinis filtro tarnavimo laikas rodomas ekrane.
 • Savaiminio išsivalymo funkcijos būsena niekuomet nenutraukia galimybės vartoti vandenį. Savaiminio išsivalymo ciklo metu automatiškai reguliuojamas vandens tipas.
 • Tik įjungus įrenginį, VS sistema išleis trumpą pliūpsnį vandens (3-4 sekundes) ir apsaugos, kad Jūs neatsigertumėte vamzdžiuose užsistovėjusio vandens.

Po stalviršiu (po plautuve) montuojamas jonizatorius taupo vietą virtuvėje.

Elegantiškas vandens maišytuvas suteikia virtuvei dailų ir elegantišką vaizdą. 262K spalvotas 1,1 TFT LCD ekranas. Patento Nr. D120491.

Lengvai pakeičiamas filtras kairiajame dėkle.

 

Aktyvintosios anglies antibakterinio pluošto filtras, pašalinantis iš vandens šviną:

 • Šviną šalinantys jonai geba pašalinti šviną ir sunkiuosius metalus iš senų vandentiekio sistemos vamzdžių.
 • Absorbcijos intensyvumas 20 kartų didesnis nei aktyvintosios anglies.
 • Absorbcijos zonos geba 150 kartų didesnė už aktyvintosios anglies.
 • Absorbcijos greitis 10 kartų didesnis už aktyvintosios anglies.
 • Antibakterinis sidabru prisotintas aktyvintosios anglies filtras.

 

LCD ekranas:

Visi apgalvoti tekstai ir grafiniai vaizdai, įskaitant nuorodas apie filtro tarnavimo laiką, pH reikšmę, laikrodį, laiką, įspėjamąjį signalą apie elektrolitinių elementų sutrikimus, garso stiprio reguliavimą, kalbos parinkties funkciją, įspėjimo signalą apie per aukštą vandens temperatūrą ir gedimų signalą.

 

Titano-platinos elektrolizės kamera:

Elektrodai, pagaminti iš nano technologijos titano su platinos grupės metalo danga.Aukštos kokybės keraminė jonų mainų membrana.Aukštos kokybės keraminė jonų mainų membrana, gebanti padidinti elektrolizės laiką.

Elektrodai iš nano technologijos titano su platinos grupės  metalo danga.

Stačiakampio formos elektrolizės kamera.

CHANSON elektrodas, priartintas 5000 kartų

 • Glazūros danga išliks nepažeista įvairiuose elektrolizės lygiuose.
 • Keraminis mikrostruktūrinės sandaros paviršius.
 • Didelis efektyvios elektrolizės paviršius.
 • Permatomos glazūros (fritos) sandara smulki- artima elektrolito jonams, todėl ši danga   geba pasipriešinti  hidrolizei.
 • Oksidacinis-redukcinis potencialas (ORP) yra labai tvarus - jį sunku sumažinti.

 

Kitų gamintojų elektrodai

 • Mažas efektyvios elektrolizės veikimo paviršius.
 • Lengva sumažinti  oksidacinio-redukcinio potencialo (ORP) reikšmę.