+37066362230
Lietuvių English russian
MAIŠYTUVAS CF-405

MAIŠYTUVAS CF-405

Gaminotjas: CHANSON
Prekės kodas: MAIŠYTUVAS CF-405
Kaina: 54.74€
Kiekis:  

 

Maišytuvas Chanson G2, skirtas ant praustuvo montuojamiems vandens jonizatoriams.

Ties praustuvu montuojamo jonizatoriaus vandens maišytuvas Chanson G2- tai puikus priedas, tinkantis beveik kiekvienam jonizatoriui, montuojamam ant praustuvo. Be puikios kokybės ir gražaus dizaino, jį galima tiesiogiai prijungti prie šalto vandens tiekimo jungties po praustuvu ir per žarneles ir diverterį (perjungiklį) tiekti vandenį aukštyn į pagrindinį maišytuvą. Chanson G2 maišytuvas, pagamintas iš rūgščiai atsparios medžiagos, idealus naudojant priešfiltrių trigubą sistemą, kurią geriau įrengti po praustuvu sudarant sąlygas lengvai prijungti maišytuvą.


Jonizatoriaus maišytuve G2 įrengtas srauto kontrolės vožtuvas, kuris atlieka ir jonizatoriaus įjungimo/išjungimo (on/off) funkciją, o taip pat sudaro galimybę tiksliai reguliuoti šarminio ir rūgštinio vandens nuostatas.
Ties praustuvu įrengtame jonizatoriuje pagrindinis (šarminis vanduo) teka lanksčiu vamzdeliu, įtaisytu jonizatoriuje, tačiau, jei rūgštinis vanduo išteka tiesiai iš žarnelės, šarminis vanduo išleidžiamas pro Chanson G2 maišytuvą.

G2 taip pat sudaro galimybę labai paprastai sumažinti tekantį srautą ir tuo būdu gauti labai vertingą stipraus rūgštingumo vandenį.
G2 maišytuvas tinka EDEN, MIRACLE vandens jonizatoriams.
* Maišytuvo montavimui reikia išgręžti nuo 1/2″ colių iki 5/8″ colių dydžio kiaurymę.