+37066362230
Lietuvių English russian

Dažnai užduodami klausimai

Toliau pateikiami apibendrinti dažniausiai mums užduodami klausimai apie šarminį vandenį, jonizatorius, filtrus ir kita. Jei ieškomo atsakymo nerasite, nesivaržydami pateikite savo klausimus ir mūsų vandens ekspertai atsakys per 1-2 darbo dienas. Norėdami gauti atsakymą greičiau, galite mums paskambinti numeriu +37066362230.

 

Bendrojo pobūdžio klausimai apie šarminį jonizuotą vandenį

 1. Kas yra ORP (oksidacinis redukcinis potencialas)?

 2. Ar Chanson jonizatoriaus sukuriami pH ir ORP dydžiai visuomet būna tokie patys?

 3. Ar galiu naudoti vandens jonizatorių, jei vandenį gaunu iš šulinio?

 4. Ar galiu kartu naudoti ir Chanson šarminio vandens jonizatorių, ir atvirkštinio osmoso sistemą?

 5. Ar galiu naudoti šarminį jonizuotą vandenį ruošiant pieno mišinį savo kūdikiui?

 6. Ar galiu tapti per daug šarminis?

 7. Kokia yra deoksiduoto vandens „klasterių teorijos“ esmė?

 8. Ar jūsų vanduo sudarytas iš mikroklasterių?

 9. Kaip veikia vandens jonizatorius?

 10. Ar vaisiams ir daržovėms plauti reikėtų naudoti rūgštinį vandenį, ar stipriai šarminį vandenį?

 11. Kaip jonizuotas vanduo gali suteikti ir papildomo deguonies, ir antioksidantų, jei deguonis oksiduoja?

 12. Ar dėl mano skrandyje esančios rūgšties šarminio vandens vartojimas nebus beprasmis?

 13. Ar negaliu pats pasigaminti šarminio vandens naudodamas citrinų sultis, geriamąją sodą ar pH lašus?

 14. Ar šarminis vanduo – afera?

 15. Jei mano gyvenamojoje vietoje iš čiaupo bėgančio vandens pH jau yra šarminis, ar man vis tiek reikia vandens jonizatoriaus?

 16. Argi atvirkštinis osmosas nėra geriausias vandens filtravimo procesas?

 

Klausimai apie techninius dalykus, įrengimą, priežiūrą

 1. Ar SF-204 pažangusis pirminis filtras tinka žmonėms, kurių turimas jonizatorius prijungtas tiesiai prie čiaupo?

 2. Kur mano gyvenamajame vietovėje rasti atestuotą santechniką, galintį sumontuoti vandens jonizatorių?

 3. Kiek turėtų kainuoti sumontavimas?

 4. Kokie galimi būdai prijungti jonizatorių?

 5. Koks didžiausias leistinas vandens spaudimas namuose naudojant vandens jonizatorių?

 6. Ką daryti, jei vandens spaudimas yra per didelis?

 7. Kaip pakeisti filtrą?

 8. Ar vandens jonizatorių reikia valyti?

 9. Kaip atrakinti vandens jonizatorių?

 10. Kodėl jūsų jonizatorių plokštelės neturi faktūrinio (nelygaus) paviršiaus?

 11. Ar leidžiant karštą vandenį per Chanson vandens jonizatorių šis prietaisas suges?


 

Atsakymai į bendro pobūdžio klausimus apie šarminį jonizuotą vandenį

 

Kas yra ORP (oksidacinis redukcinis potencialas)?

ORP – tai elektros krūvis, reikalingas oksidacijai sumažinti ar sulėtinti. Šarminio vandens ORP turi būti neigiamas, kad tokį vandenį gerti būtų naudinga. ORP sudaro galimybę susilpninti oksidacines deguonies savybes. ORP galima nustatyti panaudojant elektroninį prietaisą. Neigiama šarminio jonizuoto vandens ORP reikšmė (reiškianti elektronų perteklių) – jo antioksidacinių savybių buvimo įrodymas.

 

Ar Chanson jonizatoriaus sukuriami pH ir ORP dydžiai visuomet būna tokie patys?

Šarminio vandens rodikliai ir kokybė skirtingose vietovėse bus nevienodi: tai lemia naudojamo vandens skirtumai. Jei vietiniame vandenyje per daug mineralų, gali pakisti skonis arba pagamintas šarminis vanduo gali turėti per didelį pH. Be to, tekančio vandens srautas taipogi turi įtakos šarminio vandens gamybai, todėl svarbu įsitikinti, kad gaminamas vanduo yra pakankamai šarminis. Tai atliekama reguliariai patikrinant, ar parinktas tinkamas pH lygis ir ar yra mažų burbuliukų.

 

Ar galiu naudoti vandens jonizatorių, jei vandenį gaunu iš šulinio?

Naudojant šulinio vandenį elektrolizės veiksmingumas gali sumažėti, nes tokiame vandenyje paprastai būna daug laisvojo anglies dioksido ir tik nedidelis kiekis elektrolitinių mineralų. Jei naudojate šulinio vandenį, rekomenduojame susisiekti su mumis telefonu +37066362230 ir nurodyti savo šulinio vandens tyrimų rezultatus, kad galėtume rekomenduoti konkrečius pirminius filtrus, kurie ženkliai pagerins jūsų šarminio jonizuoto vandens skonį ir savybes.

 

Ar galiu kartu naudoti ir Chanson šarminio vandens jonizatorių, ir atvirkštinio osmoso sistemą?

Osmoso proceso metu iš vandens pašalinami beveik visi mineralai, o jie būtini elektrolizei. Išeitis: tarp atvirkštinio osmoso sistemos ir Chanson vandens jonizatoriaus sumontuoti remineralizacijos kasetę.

 

Ar galiu naudoti šarminį jonizuotą vandenį ruošiant pieno mišinį savo kūdikiui?

Vienerių metų dar nesulaukusių kūdikių žarnyno veikla iš esmės skiriasi nuo suaugusiųjų, nes kūdikiai vartoja vien tik motinos ar karvės pieną. Todėl nepatartina naudoti šarminį jonizuotą vandenį iki tol, kol kūdikis pradės valgyti įvairesnį maistą. Bet kuriuo atveju ruošiant pieno mišinius kūdikiams šarminio vandens nereikėtų naudoti. Vietoj to derėtų rinktis išvalyto vandens (pH 7) nustatymą.

 

Ar galiu tapti per daug šarminis?

Geras klausimas. Galim kirsti lažybų, kad per daug šarminiu niekaip netapsite! Net jeigu ištisus mėnesius negersite nieko kito, vien tik specialiai pagamintą vandenį, kurio pH lygis siekia 11, Jūsų organizmas netaps per daug šarminis, nebent dar griežtai laikysitės dietos iš neapdorotų žalumynų ir daržovių bei niekada nepatirsite streso ir nesupyksite.

JAV nacionaliniu mastu numatyta, kad iš čiaupo bėgantis vanduo turi būti šarminis! Taip – vandens iš čiaupo pH turi būti virš 7. Labai nesunku nustatyti, koks yra Jūsų kūno pH: tereikia nueiti į vaistinę ar sveiko maisto krautuvėlę ir nusipirkti šlapimo pH tyrimo juostelių. Tyrimą reikia atlikti pirmą kartą nusišlapinus ryte. Jei rezultatas mažesnis, nei 7, tai jūsų organizmas rūgštinis nepriklausomai nuo to, kiek vandens išgeriate, o jei didesnis, nei 7, tai jūsų organizmas šarminis. Jei rezultatas siekia 8, tai esate per daug šarminis. Bet mums niekada neteko nei matyti, nei girdėti, kad kieno nors pH būtų 8.

Yra tokia liga (ji vadinama alkaloze), kuria sergant organizmas būna per daug šarminis, ši liga gali pasireikšti mažiau nei 2% žmonių. Jei tinkamai nesimaitinate, negeriate jonizuoto vandens ir nesportuojate, o Jūsų šlapimo pH yra 8, tai esate vienas iš tų 2%.

Nepamirškite, kad 80% jonizuoto vandens teikiamos naudos yra susijusi ne su jo pH, o su ORP arba antioksidaciniu poveikiu. Šimtai tūkstančių žmonių daugelį metų geria tik šarminį vandenį, tarp jų – Chanson USA prezidentas Ronnie Ruiz (pastaruosius 7 metus) ir Chanson Taiwan prezidentas Liao (pastaruosius 30 metų).

Limonado, alaus, kavos ir sulčių (ir beveik viso mūsų valgomo maisto) pH gali būti 5 ir mažesnis. Rūgščiai, gaunamai išgėrus vieną puodelį kavos, neutralizuoti reikia 20 stiklinių jonizuoto vandens. Susierzinus ar supykus rūgščių kiekis organizme taip pat padidėja, todėl nėra lengva tapti per daug šarminiu esant tokiai rūgštinei aplinkai.

Prašėte nurodyti mokslinius tyrimus, bet kas mokės už tokius tyrimus? Jokia farmacijos įmonė tikrai nemokės. Alternatyvios medicinos produktai retai kada turi jų veiksmingumą pagrindžiančius tyrimus, bet mūsų atveju yra šimtai būtent jonizuotam vandeniui skirtų tyrimų, daugelį jų rasite mūsų „straipsnių“ skyriuje.

Yra jonizuoto vandens kritikų, bet nė vienas iš jų neteigia, kad toks vanduo pavojingas: kvestionuojamas tik jo naudingumas. Mūsų jonizuotas vanduo jau 30 metų klinikiniais tikslais naudojamas tiek Japonijoje, tiek Korėjoje: toks vanduo duodamas ir šimtuose ligoninių, dėl to buvo iškelta lygiai nulis bylų, taip pat nebuvo pateikta ieškinių dėl susirgimo ar patirtos kokios nors žalos. JAV situacija tokia pati, nors amerikiečiai Chanson jonizuotą vandenį naudoja dar ne taip ilgai.

Galime užtikrintai teigti: Chanson jonizuotas vanduo yra saugus, tai įrodė trijų dešimtmečių patirtis Japonijoje ir Korėjoje, o rusai jonizuotą vandenį saugiai vartoja jau aštuoniasdešimt metų. Mūsų įmonė turi daug klientų (dauguma jų geria tik jonizuotą vandenį) ir dar nėra gavusi nė vieno su sveikata susijusio nusiskundimo. Tad gerkite nesibaimindami!

 

Kokia yra deoksiduoto vandens „klasterių teorijos“ esmė?

Maždaug prieš 15 metų pasinaudojus branduoliniu magnetiniu rezonansu buvo patvirtinta teorija, kuri teigia, kad vanduo neegzistuoja pavienių molekulių pavidalu. Vandens molekulės jungiasi į klasterius, susidedančius iš maždaug 13 vandens molekulių. Šiuose klasteriuose nuolat kartojasi susigrupavimo ir išsisklaidymo procesas. Vandens kokybė bei jo drėkinimo geba tiesiogiai priklauso nuo klasterių dydžio.

Pavyzdžiui, mažuose klasteriuose yra aktyvios molekulės, didinančios vandens gebą tirpinti elementus (tirpumas), leisti jiems pereiti (skvarba) bei praleisti šilumą ir elektros krūvį (laidumas). Elektrolizės metu vandens molekulės gauna panašų krūvį, dėl kurio jos atstumia viena kitą ir išsisklaido.

Šarminiame jonizuotame vandenyje klasteriai būna sudaryti iš penkių-šešių vandens molekulių – tai suteikia mažesnę molekulinę masę, geresnį tirpumą, skvarbą ir laidumą. Įprastiniame vandenyje iš čiaupo klasteriai susideda iš maždaug 12-15 vandens molekulių.

 

Ar jūsų vanduo sudarytas iš mikroklasterių?

Jonizuotas šarminis vanduo susideda iš mikroklasterių, jis šarminis, jonizuotas, struktūruotas, perėjęs elektrolizę ir redukuotas. Paspaudę čia pamatysite mūsų mikroklasterių ataskaitą.

 

Kaip veikia vandens jonizatorius?

„Jonizuoti“ reiškia įgyti arba prarasti elektroną. Nuolatinė srovė teka iš neigiamo poliaus į teigiamą polių. Elektronų srautas (e-) yra priešingas srovei (|), todėl elektronai juda iš teigiamo poliaus į neigiamą polių.

Peržiūrėti aiškinamąją diagramą.

 

Ar vaisiams ir daržovėms plauti reikėtų naudoti rūgštinį vandenį, ar stipriai šarminį vandenį?

Jei rūgštinį vandenį naudosite vaisiams ir daržovėms plauti baimindamiesi bakterijų, tai jas ne mirkykite, o tik trumpam panardinkite į tokį vandenį – juk nenorite valgyti rūgščių prisigėrusius vaisius ar daržoves. Po panardinimo į rūgštinį vandenį galite pamirkyti šarminiame vandenyje. Patariame mirkyti įprastiniame 9,5 pH vandenyje, mat esant didesniam pH lygiui daržovių ORP pasidarys per didelis. Anksčiau parinkdavome 10,5, bet vėliau nustatėme, kad dėl to vaisių ORP pasidarydavo iki -700, o gamtoje vaisiai ir daržovės nebūna žemiau -100. Taigi 9,5 pH vanduo tinkamai juos nuplaus ir nuvalys nesukeldamas didelio ORP – taip daug natūraliau.

 

Kaip jonizuotas vanduo gali suteikti ir papildomo deguonies, ir antioksidantų, jei deguonis oksiduoja?

Įprastiniame vandenyje būna laisvojo deguonies (O2), kuris išties yra organizmą oksiduojantis laisvasis radikalas, o jonizuotas vanduo deguonį pririša prie vandenilio – taip deguonis į ląsteles pernešamas daug saugiau. Jonizuotas vanduo taip pat pasižymi neigiamu ORP (deguonies kiekio mažinimo potencialu), o tai reiškia, kad jis pilnas antioksidantų, medžiojančių laisvuosius radikalus.

 

Ar dėl mano skrandyje esančios rūgšties šarminio vandens vartojimas nebus beprasmis?

Ne. Žmogaus kūne nėra druskos rūgšties pripildyto maišelio, skrandžio sienelė išskiria natrio hidrokarbonatą, kurio paskirtis yra maistą šarminti, o ne virškinti. HCl išskiriama tik mums valgant ar geriant rūgštį sudarantį maistą ar gėrimus, ją lygia dalimi atsveria išskiriamas natrio hidrokarbonatas. Mums vartojant šarmą sudarantį maistą ir geriant šarminį jonizuotą vandenį organizmui nereikia gaminti natrio hidrokarbonato, taigi nereikia ir išskirti HCl!

Kaip aiškina daktaras Robert O. Young, „Šarminis elektronų prisotintas vanduo…neskatina natrio hidrokarbonato išsiskyrimo, taigi nesukelia HCl rūgšties susidarymo, tad netrikdo maisto šarminimo. Iš tikrųjų šarminis elektronų prisotintas vanduo, turintis didelę elektronų koncentraciją, padeda šarminti maistą bei neutralizuoti gailų, rūgštinį ir nuodingą HCl ir taip užkirsti kelią kraujo ir audinių rūgštėjimui.“

 

Ar negaliu pats pasigaminti šarminio vandens naudodamas citrinų sultis, geriamąją sodą ar pH lašus?

Taip, techniškai vandens pH galima šiek tiek pakeisti įmaišant tam tikrų medžiagų, bet dėl to nebūtinai bus pasiektas optimalus pH (9,5). Dar svarbiau yra tai, kad vandens šarminimas nenaudojant vandens jonizatoriaus nesumažins ORP, todėl vanduo vis tiek oksiduos organizmą ir kurs ląsteles naikinančius laisvuosius radikalus. Jonizavimas taip pat yra vienintelis būdas vandeniui mikroklasterizuoti ir taip suteikti jam savybes drėkinti iki šešių kartų geriau lyginant su nejonizuotu vandeniu, taip pat labiau detoksikuoti ląsteles.

 

Ar šarminis vanduo – afera?

Internete galite rasti apmokėtų „šarminio vandens aferos“ reklamų. Šios šarminio vandens aferos reklamos ir puslapiai tėra jaukas, kurį tam tikros prastos reputacijos bendrovės pasitelkia tam, kad pasinaudodamos žmonių įtarumu ir smalsumu nukreiptų juos į savo svetaines. Nei šarminis vanduo, nei vandens jonizatoriai nėra afera ar apgaulė.

Nors dauguma gyventojų nėra girdėję apie šarminį vandenį ar vandens jonizatorius, jie naudojami jau labai ilgą laiką, o gerą vardą užsitarnavo padėdami žmonėms ir duodami įvairios naudos.

Elektros energijos naudojimo pradininkas Maiklas Faradėjus elektrolizę išrado XIX amžiuje. Jo sukurtas prietaisas skaidė vandenį į vandenilį ir deguonį. Vėliau tos technologijos naudojimas buvo tobulinamas Rusijoje, o 1966 metais Japonijos sveikatos ir reabilitacijos ministerija patvirtino, kad šarminis jonizuotas vanduo padeda gerinti sveikatą ir tinka naudoti medicinoje.

Šiandien vandens jonizatoriai daugiau nei 30 milijonų žmonių Azijoje padeda palaikyti gerą sveikatą. Šarminio jonizuoto vandens naudojimas gerai sveikatai palaikyti darosi plačiai prieinamas Šiaurės Amerikos ir Europos gyventojams. Chanson jau daugiau kaip 20 metų pardavinėja ir aptarnauja vandens jonizatorius Azijoje, o 2013 suėjo 15 metų, kaip juos gamina. Atlikta daug šarminio jonizuoto vandens bei vandens jonizatorių naudos ir naudojimo medicininių tyrimų, jie aiškiai rodo, kad šarminis jonizuotas vanduo tikrai nėra afera. Daugelis tyrimų pateikti mūsų svetainėje, galite juos pasižiūrėti. Siūlome Jums juos perskaityti, o po to patiems išbandyti vieną iš mūsų vandens jonizatorių ir pamatyti, kodėl mes sakome, kad jonizuotas vanduo yra tikrai naudingas.

 

Jei mano gyvenamojoje vietoje iš čiaupo bėgančio vandens pH jau yra šarminis, ar man vis tiek reikia vandens jonizatoriaus?

TAIP! Reglamentais yra nustatyta, kad visas iš čiaupo bėgantis vanduo turi būti bent jau neutralus (7 pH). Daugumą dienų iš mūsų čiaupų bėgančio vandens pH būna apie 7.5. Tačiau mūsų sveikatai iš čiaupo bėgantis vanduo niekada nedavė tokios naudos, nes jis nėra jonizuotas. Net jei vandenyje gausu šarminių mineralų, tai nereiškia, kad Jūsų organizmas galės visus juos įsisavinti. Vandens jonizatoriai keičia vandens struktūrą, sumažina paviršiaus įtempimą ir padaro visus vandenyje esančius šarminius mineralus biologiškai prieinamus (lengviau įsisavinamus organizmo).

Jonizacijos proceso metu taip pat sukuriama daugybė su laisvaisiais radikalais kovojančių antioksidantų, kurie gali padėti sulėtinti senėjimo procesą. Kadangi jonizuoto vandens klasteriai smulkesni nei įprasto vandens, jonizuotas vanduo drėgnina iki šešių kartų geriau, nei tradicinis vanduo, bei geriau šalina toksinus iš Jūsų ląstelių. Taip pat svarbu visą vandenį iš čiaupo filtruoti prieš jį vartojant maistui, todėl rekomenduojame jonizatorių įrengti kartu su pirminiu filtru (jokios firmos jonizatoriai, netgi turintys įrengtą dvigubą nuosėdų filtrą, negali veiksmingai pašalinti visų toksinų).

 

Argi atvirkštinis osmosas nėra geriausias vandens filtravimo procesas?

Nors atvirkštinio osmoso metu iš vandentiekio vandens pašalinami iš esmės visi toksinai, teršalai ir bakterijos ir taip jis tampa itin grynas ir skaidrus lyg krištolas, atvirkštinio osmoso problema yra ta, kad šis procesas veikia PERNELYG gerai. Iš vandens pašalinami ne tik visi nešvarumai, bet ir visi vertingi šarminiai mineralai, būtini puikiai jūsų organizmo veiklai.

Iš esmės atvirkštiniu osmosu apdorotas vanduo yra miręs, negyvas, toks vanduo niekur neaptinkamas gamtoje. Didžioji dalis šiandien rinkoje esančio į butelius išpilstyto vandens yra atvirkštiniu osmosu apdorotas vanduo.

Kadangi šarminiai mineralai yra pašalinti, atvirkštiniu osmosu apdorotas vanduo yra rūgštinis, o ne neutralus ar šarminis kaip vanduo iš čiaupo. Jis taip pat pasižymi teigiamu deguonies kiekio mažinimo potencialu (+ORP), o tai reiškia, kad jis oksiduoja organizmą ir kuria ląsteles pažeidžiančius laisvuosius radikalus.

Šarminis jonizuotas vanduo iš vandens jonizatoriaus yra visiškai kitoks: jame pilna biologiškai pasisavinamų mineralų, jo pH šarminis, o ORP neigiamas, tad suteikia energijos ir kovoja su laisvaisiais radikalais. Jonizatoriai atkartoja tai, kas vyksta gamtoje vandeniui srūvant per uolas, tam pasitelkiama elektrolizė, vandenyje atskirianti šarminius ir rūgštinius jonus: gaunamas sveikas ir mineralų turtingas geriamasis vanduo, artimesnis gamtos sumanymui.

Tačiau kadangi į visų firmų vandens jonizatorius montuojami filtrai filtruoja žymiai prasčiau, nei atvirkštinio osmoso sistemos, mes labai rekomenduojame vandens jonizatorių įrengti kartu su pirminiu geriamojo vandens filtru.

 

 

Atsakymai į bendro pobūdžio klausimus apie techninius dalykus, įrengimą, priežiūrą

Ar SF-204 pirminis filtras tinka žmonėms, kurių turimas jonizatorius prijungtas tiesiai prie čiaupo?

Taip. Tiesiog įprastai pakelkite čiaupo perjungiklį, bet užuot prijungę vandentiekio vandens žarnelę tiesiai prie jonizatoriaus, junkite ją prie SF-204 pirminio filtro įėjimo, po to prijunkite jonizatorių prie filtro išėjimo angos.

Kur mano gyvenamajame vietovėje rasti atestuotą santechniką, galintį sumontuoti vandens jonizatorių?

Kreipkitės į mus – mes montuojame jonizatorius beveik visoje Lietuvoje arba galime rekomenduoti Jūsų vietovėje paslaugas teikiantį meistrą ar santechniką.

Kiek turėtų kainuoti sumontavimas?

Jei pasikviesite žmogų, kuris atvyks, išgręš skyles ir sumontuos įrenginį, tai sumontavimas turėtų kainuoti nuo 100 iki 300 litų.

Kokie galimi būdai prijungti jonizatorių?

Kai įmanoma, patariame prijungti tiesiai prie šalto vandens vamzdžio, nes taip funkcionaliau. Jei Jūsų turimas čiaupas yra su dušeliu, galite išvesti vamzdį per tą pačią skylę ir prijungti apačioje. Taip pat apsvarstykite galimybę naudoti CF-405 rūgštinio vandens čiaupą.

Koks didžiausias leistinas vandens spaudimas namuose naudojant Chanson vandens jonizatorių?

Garantija negalioja, jei gedimas atsirado dėl per didelio vandens spaudimo. Spaudimas neturi viršyti 4 bar.. Jei tiksliai nežinote, prieš įrengiant jonizatorių paprašykite patikrinti vandens spaudimą.

Išsikvieskite santechniką, kad patikrintų, arba už gerokai mažesnę sumą statybos ir buities prekių parduotuvėje galite nusipirkti vandens spaudimo matuoklį ir patikrinti spaudimą savarankiškai. Tiesiog prisukite vandens spaudimo matuoklį prie bet kokios žarnelės galo, įjunkite vandens tiekimą ir matuoklis parodys, koks yra vandens spaudimas.

Ką daryti, jei vandens spaudimas yra per didelis?

Išsikvieskite santechniką, kad sureguliuotų spaudimą arba sumontuotų naują slėgio reguliatorių. Tai reikėtų padaryti nepriklausomai nuo to, ar turite jonizatorių, ar ne.

Kaip pakeisti filtrą?

Perskaitykite keičiamojo pirminio filtro montavimo instrukcijas.

Visiems klientams rekomenduojame daryti pirminį filtravimą. Dėl jonizacijos vandens molekulė sumažėja ir tai potencialiai koncentruoja bet kokius teršalus. Pirminio filtravimo metu pašalinama daugiau chloro, chloraminų, fluorido, arseno, sunkiųjų metalų, bakterijų, vaistų ir kitų teršalų nei gali pašalinti bet koks įrengtas filtras. Nusipirkite pirminį filtrą savo sveikatai apsaugoti bei paraginkite tą patį padaryti ir kitus.

 

Ar vandens jonizatorių reikia valyti?

Taip. Perskaitykite informaciją apie vandens jonizatoriaus valymą ir priežiūrą.

 

Ar naudojant pratekančio vandens automatinio valymo funkciją, vis tiek reikalinga papildoma jonizatoriaus apsaugos priemonė?

Taip. Jonizatoriaus apsaugos priemonės padės apsaugoti tiek Jūsų jonizatorių, tiek stiklines nuo baltų kalcio apnašų.

 

Kaip atrakinti vandens jonizatorių?

Jei užrakintas ant praustuvo montuojamas jonizatorius, neveikia joks mygtukas, net ir valymo. Kad atrakintumėte jonizatorių, palaikykite užrakto mygtuką nuspaustą, kol pasigirs pyptelėjimas ir balsu bus pranešta, kad pH atrakinta (arba skaitykite Jūsų turimo jonizatoriaus instrukciją). Dabar jau visi mygtukai veiks.

Kad užrakintumėte jonizatorių esant tam tikriems nustatymams, parinkę norimus nustatymus ir vandeniui tekant tiesiog paspauskite ir palaikykite užrakto mygtuką, kol balsu bus pranešta, kad pH užrakinta. Viršutiniame kairiajame kampe rodomas užrašas „lock“.

Jei užrakintas VS-70 modelio jonizatorius, įvairūs mygtukai ir parinktys vis tiek veikia, tik negalima keisti pH lygio. Kad atrakintumėte VS-70, paspauskite meniu mygtuką. Jei ekrane nerodomas užrašas „lock“, spaudinėkite pliuso mygtuką, kol pasirodys užrašas „lock“, tuomet spauskite „OK“ ir balsu bus pranešta, kad pH atrakinta.

Kad užrakintumėte VS-70 esant tam tikram pH lygio nustatymui, visų pirma jonizatoriuje nustatykite norimą užfiksuoti lygį, tuomet spauskite meniu mygtuką, po to spaudinėkite pliuso mygtuką, kol pasirodys „lock“ parinktis, tada spauskite „OK“.

 

Daugiau klausimų ir atsakymų apie mūsų produktus rasite gedimų šalinimo skyrelyje.

 

Filtro skaitiklio rodmenų panaikinimas

Chanson Miracle, Eden, Violet

Paspauskite ir laikykite šalia ekrano esantį patvirtinimo mygtuką, kol pasirodys pagrindinis meniu.

Pasirodžius meniu, +/- mygtukais pasiekite „Filter“ pasirinktį.

Pasirinkę „Filter“, paspauskite patvirtinimo mygtuką ir sukaupti filtro skaitiklio rodmenys bus panaikinti.

 

Chansons VS-50, VS-70

Vieną kartą paspauskite įjungimo mygtuką ir taip „pabudinkite“ prietaisą.

Paspauskite „Menu“, tuomet +/- mygtukais pasiekite „Filter“ pasirinktį.

Pažymėję „Reset“ pasirinkite tai paspausdami „OK“ ir patvirtinkite dar kartą paspausdami „OK“.

 

 

Chanson Miracle M.A.X.

 1. Vieną kartą paspauskite įjungimo („Power“) mygtuką ir taip „pabudinkite“ prietaisą.
 2. Paspauskite ir laikykite „Mode“ mygtuką, kol ekrane pasirodys vandens lygio pasirinktys.
 3. Keturis kartus paspauskite „Enter“ – pasirodys filtro tėkmės atkūrimo („filter flow restoration“) langas. Ekrane bus rodoma šiuo metu likusi filtro tėkmė.
 4. Vienu metu paspauskite + ir – mygtukus ir palaikykite tris sekundes – taip panaikinsite sukauptus filtro naudojimo (numatytoji reikšmė: 9000 litrų) rodmenis. Po to patvirtinkite paspausdami „Enter“.
 5. Paspauskite ir laikykite „Mode“ mygtuką penkias sekundes – taip įrašysite nustatymus ir išeisite iš nustatinėjimo meniu.

 

Kodėl jūsų jonizatorių plokštelės neturi faktūrinio (nelygaus) paviršiaus?

Kalbos apie tai, kad plokštelės faktūriniu paviršiumi yra geresnės ar prastesnės už lygias plokšteles, iš esmės yra rinkodaros triukas. Mes nenustatėme jokio reikšmingo skirtumo tarp faktūrinių ir lygių plokštelių veiksmingumo. Nors atlikome daug bandymų, nepastebėjome, kad faktūrinės ar skylėtos plokštelės duotų kokią nors naudą. Be to, nustatėme, kad tam tikrais atvejais danga greičiau nusidėvi arba atsiranda problemų dėl rūdijimo. Todėl visuose savo jonizatoriuose mes ir toliau montuojame tik originalias, dvigubo padengimo, termiškai apdorotas lygias plokšteles.

 

Ar leidžiant karštą vandenį per Chanson vandens jonizatorių šis prietaisas suges?

Ne. Nors kiekviename Chanson jonizatoriuje yra įrengtas karšto vandens jutiklis, užkertantis kelią sugadinimui, mūsų plokštelės ir membranos yra tokios kokybiškos, kad karštas vanduo jų sugadinti negali. Mes netgi jas valome leisdami per jas ypač karštą vandenį ir taip darome jau daugiau nei penkerius metus. Kiti jonizatorių gamintojai galbūt įspėja nenaudoti karšto vandens todėl, kad jų plokštelės yra prastesnės kokybės, tačiau pasirinkę Chanson galite būti ramūs, kad netyčia paleidus karštą vandenį į jonizatorių jam nebus padaryta jokios žalos. Gali nukentėti tik filtras, kuris yra gerokai pigesnis ir lengviau pakeičiamas.
Dažnai užduodami klausimai apie Chanson vandens jonizatorių trikčių šalinimą

Čia rasite atsakymus į kai kuriuos dažnai mums pateikiamus techninio pobūdžio klausimus apie Chanson vandens jonizatorius.

 

Kodėl mano vanduo baltas arba drumstas?

Vanduo tampa drumstas dėl kalcio karbonato dalelių. Jei Jūsų vanduo kietas, jame tikriausiai daug ištirpusio kalcio, kuris tolygiai pasklidęs po vandenį ir nematomas. Tokiam vandeniui patekus į jonizatorių sukuriamas stiprus neigiamas krūvis arba ORP (puikiai padedantis Jūsų organizmui įsisavinti vandenį). Paprastai kalbant, dėl šio krūvio kalcio dalelės sukimba viena su kita ir nebebūna tolygiai pasklidusios. Šie gumulėliai matomi arba plūduriuojantys vandenyje, arba prilipę prie indo paviršiaus. Nėra dėl ko baimintis – savo jonizuotame vandenyje turite labai daug puikiai įsisavinamo kalcio. Jei jums nepatinka vaizdas, sumažinkite pH lygį – paprastai dėl to vandenyje matosi mažiau šių gumulėlių.

 

Mano prietaisas ilgai pypia. Ką daryti?

Pypimas pasigirsta prietaisą sukrėtus ar sutrenkus. Jo laidą reikia ištraukti iš lizdo, po to vėl įkišti. Tuomet prietaisas nebepyps. Kad tai nepasikartotų, elkitės atsargiau, kad nesugandintumėte vandens jonizatoriaus (ypač būdami palindę po plautuve).

 

Jonizatorius su jutikliniu ekranu neįsijungia.

Dažniausiai taip nutinka dėl šlapių rankų. Kai rankos šlapios, jutiklinis ekranas nejaučia prilietimų. Nusausinkite rankas ir jonizatorių įjungti turėtų pavykti. Jei jis vis tiek neįsijungia, susisiekite su mumis.

 

Mano šlapimo pH nesikeičia.

Gydytojų teigimu, reikia 6-8 mėnesių, kad šlapimo pH pasikeistų. Organizmo detoksikacijos metu šlapimas laikinai gali parūgštėti.

 

Kaip reguliuoti vandens mineralizaciją naudojant VS-70?

Vienu metu palieskite plius ir minus mygtukus ir laikykite, kol ekrano spalva pasidarys oranžinė. Jei ekrano spalva nepasikeičia į oranžinę, paspauskite mygtuką „OK“ ir pradėkite iš naujo. Pliuso ir minuso mygtukus turite paliesti būtinai tuo pačiu metu. Ekranui nušvitus oranžine spalva, paeiliui paspauskite šiuos mygtukus:

Menu → pliusas → Menu → minusas

Ekrane, viršutinėje eilutėje, bus rodomas TDS (vandens mineralizacijos) nustatymas. Nedelsdami spauskite „OK“. Atkreipkite dėmesį į skaičių virš žalios juostinės diagramos. Jei Jūsų vanduo minkštas, spaudydami pliusą ar minusą nustatykite skaičių 9. Spauskite „OK“. Dabar sistema nustatyta minkštam vandeniui. Jei Jūsų vanduo kietas, tai tiks įrenginyje iš anksto nustatyta TDS 14 parinktis. Galite ją patikrinti. Jei ji nustatyta netinkamai, spaudykite pliuso mygtuką, kol išvysite 14. Tada spauskite „OK“. Jei laiku nepaspausite „OK“, TDS išsaugota nebus. Iš pradžių išsiaiškinkite visą veiksmų eilę, kad nepavėluotumėte paspausti reikiamo mygtuko. Nustatę TDS spauskite pliuso mygtuką ir pamatysite užrašą „EXIT“. Spauskite „OK“ ir grįšite į pagrindinį ekraną. Turėkite omenyje, kad jei kurio nors mygtuko nepaspausite per numatytą laiką, automatiškai bus grąžintas pagrindinis meniu. Taip nutikus reikės kartoti TDS nustatymo veiksmų seką.

 

Kaip reguliuoti vandens mineralizaciją naudojant Miracle?

Laikykite nuspaudę įvesties mygtuką (juodas apskritimas po plius-minus mygtukais), kol ekrane pasirodys užrašas „confirm password“ („patvirtinkite slaptažodį“). Nedelsdami paeiliui paspauskite šiuos mygtukus:

Acidic → Lock → Strong Alkaline → Alkaline 2

Ekrane išvysite „TDS“. Nedelsdami spauskite įvesties mygtuką. Matysite juostinę diagramą su žalia spalva centre. Pažiūrėkite į skaičių, rodomą virš juostinės diagramos. Pliuso ir minuso mygtukais reguliuokite TDS (#9 minkštam vandeniui, #14 kietam vandeniui).

Pasiekę pageidaujamą TDS skaičių, nedelsiant spauskite įvesties mygtuką. Jei įvesties mygtuko laiku nepaspausite, TDS nuostata nebus išsaugota ir teks kartoti visą procesą. Nustatę TDS, galite pagal savo poreikius sureguliuoti pH. Pavyzdžiui, stipriai šarminį nustatymą pakeisti nuo 10 pH prie 10.5 pH.

 

Iš kurio čiaupo teka rūgštinis vanduo?

Naudojant VS-70 ir pasirinkus „rūgštinį“ nustatymą, vandens tėkmė bus apgręžta ir silpnai rūgštinis vanduo tekės iš pagrindinio čiaupo.

Pasirinkus „stipriai rūgštinį“ nustatymą, stipriai rūgštinis vanduo bėgs tik iš išleidimo (mažojo) čiaupo.

Praktikoje nereikia naudoti jokių „rūgštinių“ nustatymų, tiesiog tiek VS-70, tiek visus stalinius jonizatorius naudoti taip:

Silpnai rūgštiniam vandeniui, kurio pH 5-6, gauti: rinktis įprastinį šarminį (VS-70) arba šarminį #3 (stalinio modelio atveju) ir iš išleidimo čiaupo bėgs silpnai rūgštinis vanduo.

Stipriai rūgštiniam vandeniui, kurio pH 2,9-3,9, gauti: rinktis stiprų šarminį (VS-70 ir staliniame), po to 50% sulėtinti vandens tėkmę ir iš išleidimo čiaupo bėgs rūgštinis vanduo (VS-70 atveju išleidimo čiaupas yra apatinis)

** Valymo ciklo metu vandens srautai apgręžiami ir rūgštinis vanduo teka iš pagrindinio, lankstaus čiaupo.

 

Ar turėčiau atlikti kokią nors valymo procedūrą antraisiais prietaiso naudojimo metais?

Taip, perskaitykite informaciją apie Chanson vandens jonizatoriaus valymą ir priežiūrą

 

Kaip atrakinti Chanson vandens jonizatorių?

Kai bet kurio stalinio modelio jonizatorius užrakintas, neveikia joks mygtukas (net ir valymo mygtukas). Kad atrakintumėte jonizatorių, palaikykite užrakto mygtuką nuspaustą, kol pasigirs pyptelėjimas ir balsu bus pranešta, kad pH atrakinta. Dabar jau visi mygtukai veiks.

Kad vėl užrakintumėte jonizatorių esant tam tikriems nustatymams, parinkę norimus nustatymus ir vandeniui tekant tiesiog paspauskite ir palaikykite užrakto mygtuką, kol balsu bus pranešta, kad pH užrakinta. Viršutiniame dešiniajame kampe rodomas užrašas „lock“.

Jei užrakintas VS-70 modelio jonizatorius, įvairūs mygtukai ir parinktys vis tiek veikia, tik negalima keisti pH lygio. Kad atrakintumėte VS-70, paspauskite meniu mygtuką. Jei ekrane nerodomas užrašas „lock“, paspauskite ir palaikykite pliuso mygtuką, kol pasirodys užrašas „lock“, tuomet spauskite „OK“ ir balsu turėtų būti pranešama, kad pH atrakinta.

Kad užrakintumėte VS-70 esant tam tikram pH lygio nustatymui, visų pirma jonizatoriuje nustatykite norimą užfiksuoti lygį, tuomet spauskite meniu mygtuką, po to paspauskite ir palaikykite pliuso mygtuką, kol pasirodys „lock“ parinktis, tada spauskite „OK“.