+37066362230
Lietuvių English russian

Jonizuoto šarminio vandens nauda

Jonizuotas vanduo yra natūralus antioksidantas

Jonizuotas šarminis vanduo veikia kaip stiprus ir natūralus antioksidantas. Mūsų kūno masę sudaro 70% vandens, todėl mums labai svarbu vartoti kuo geresnį vandenį, patenkinantį mūsų organizmo reikmes. Kadangi jonizuoto šarminio vandens ORP (oksidacinis-redukcinis potencialas) yra neigiamas, šarminis vanduo pasižymi labai stipriomis antioksidantinėmis savybėmis. ORP gamina hidroksilo jonus, kurie skatina deguonies veiklą, neutralizuoja žalingus laisvuosius radikalus- tuo būdu padidinama Jūsų organizmo gyvybinė energija, sureguliuojama rūgštinė/šarminė pusiausvyra, tinkamai sudrėkinamos ląstelės ir apskritai sumažinama daug senėjimo proceso simptomų.

Kadangi šarminis vanduo veikia kaip rūgštingumą neutralizuojantis preparatas (antacidas), jis padeda neutralizuoti organizmo rūgštinę terpę ir saugo nuo susirgimų ir chroniškų ligų. Geriant šarminį vandenį išvengsite problemų, tokių kaip refliukso simptomai ir chroniškas rėmuo.

 

Neeikvokite veltui savo pinigų pirkdami vandenį buteliuose

Kiekvieną dieną žmonės nuperka milijonus į butelius išpilstyto vandens, kas metai išleisdami bilijonus dolerių. Į butelius išpilstytas vanduo yra daugiau kaip 100 kartų didesnio rūgštingumo nei įprastas geriamas vanduo, nes distiliavimo proceso metu pašalinami visi pagrindiniai šarminiai mineralai. Be to, plastikiniai buteliai, kuriuose parduodamas vanduo, teršia mūsų planetą ir amžiams lieka užkasti sąvartynuose. Naudodami Chanson šarminį vandenį, jūs ne tik taupysite pinigus, bet ir apsaugosite aplinką nuo taršos.

 

Mineralų prisotintas vanduo

Kadangi šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame geriamame filtruotame vandenyje, geriant Chanson šarminį vandenį papildysite savo organizmą reikiamu kasdieniniu mineralų kiekiu. Chanson šarminio vandens jonizatoriais pagaminamas vanduo, kuriame yra nuo 5 iki 6 molekulių klasteriai, mažesni už įprasto vandens molekules. Šie mažesni klasteriai suteikia vandeniui papildomų hidratinių (drėkinimo) savybių. Pažodžiui tariant, vanduo tampa skystesnis ! Toks “mikrovanduo“ gamina daugiau deguonies, maitinantį Jūsų ląsteles ir pagreitinantį medžiagų apykaitą.

Jonizuotas vanduo iki 6 kartų turi daugiau drėkinimo savybių už įprastą vandenį. Jonizuotas vanduo labai skiriasi nuo vandens buteliuose arba vandens telkiniuose. Per tūkstančius metų mūsų organizmas genetiškai prisitaikė gerti tekantį vandenį (krentantį nuo uolų), kuriame nebuvo jokių chemikalų priemaišų.

Hidroksilo jonai (hidroksilas: cheminė grupė arba OH jonai, susidedantys iš vieno vandenilio ir vieno deguonies atomo ir yra neigiamo arba teigiamo krūvio) šarminiame vandenyje įkraunami elektriškai ir įgauna savybę surasti ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Tai labai svarbu, nes laisvieji radikalai pažeidžia organizmo ląsteles, sukelia ligas ir skatina pirmalaikius senėjimo procesus. Kai tik hidroksilo jonai, veikdami kaip antioksidantas, neutralizuoja laisvuosius radikalus, organizmas prisotinamas deguonimi, padidėja gyvybinė energija, pagerėja sveikata.

Leisdami vandenį į savo indą lėta srove, pastebėsite, kad stiklinė prisipildė vandens su jame plaukiojančiais šimtais mažų burbuliukų .Tai ir yra hidroksilo jonai, turintys neigiamą ORP arba oksidacinį potencialą.

Dabartiniame pasaulyje mūsų organizmas išeikvoja daug deguonies dėl streso, aplinkos taršos, dietų ir nepakankamo judėjimo. Deguonis padeda organizmui suardyti vėžio ląsteles, pašalinti teršalus, įsisavinti maistines medžiagas, o taip pat atsispirti bakterijoms ir virusams, bandantiems įsiskverbti į Jūsų organizmą. Jonizatoriumi pasigaminę jonizuoto šarminio vandens ir pirmą stiklinę išgėrę ryte, pajusite, kad Jūsų diena prasidėjo puikiai, nes Jūsų kūne ir smegenyse bus atstatyta vandens pusiausvyra.

Aukštas teigiamas ORP (toks nustatytas daugiausia į butelius išpilstytame ir vandentiekio vandenyje) sukelia oksidacijos procesus ir skatina senėjimą. Palyginimui, jei geriate švarų, jonizuotą vandenį, vadinasi geriate veiksmingą, natūralų antioksidantą, atstatantį organizmą ir ląsteles.

Natūraliai išspaustose šviežiose sultyse yra antioksidantų, kurių ORP reikšmė -250. Daug lengviau pagamintame jonizuotame šarminiame vandenyje ORP reikšmė yra -250 ir -810 ribose, priklausomai nuo tiekiamo vandens kokybės. Tokio vandens galėsite pasigaminti tiek kiek reikia ir mėgautis juo visą dieną be jokio šalutinio poveikio ar papildomų kalorijų.

Jei mėgstate kavą ar arbatą, pabandykite pasigaminti šiuos gėrimus naudodami jonizuotą vandenį. Tai bus ne tik sveikiau, bet pajusite tikrą šių gėrimų kvapą ir daug geresnį skonį, nei naudojant įprastą vandenį.

 

Įrodyta skvarba

Čia parodysime kaip vanduo efektyviai įsiskverbia į arbatžolių pakelius ir ištraukia skonį, aromatą ir maistines medžiagas. Panardinkime du žaliosios arbatos pakelius į vandenį. Vieną pakelį panardinkime į stiklinę su vandentiekio vandeniu, kitą- į stiklinę su Chanson šarminiu vandeniu. Atsigėrę po kelis gurkšnelius gėrimo iš abiejų stiklinių nedelsiant pastebėsite skirtumą. Stiklinėje su šaltu Chanson šarminiu vandeniu arbata gero skonio ir tinkama vartoti, o kitoje stiklinėje arbata lieka beskonė, net pamirkius arbatžolių pakelį ilgesnį laiką. Kyla klausimas- jei vanduo net neįsiskverbė į arbatžolių pakelį- kaip jis gali įsiskverbti į Jūsų ląsteles?

 

Bandymas su arbatžolių pakeliais, naudojant šaltą vandenį

Vandentiekio vanduo: įdėjus arbatžolių pakelį,vanduo nepakeitė spalvos.

tea experiment

Jonizuotas šarminis vanduo: įdėjus arbatos, arbatžolių pigmentas labai greitai išsiskaidė ir pasklido arbatos aromatas.

Chanson jonizuotas šarminis vanduo susideda iš mažesnių vandens klasterių, ir dėlto daug greičiau išskaidomos arbatžolių molekulės.Tai puikus pavyzdys kaip greitai Chanson jonizuoto šarminio vandens molekulės prasiskverbia į arbatos pakelį- lygiai taip pat molekulės prasiskverbia į ląsteles, daug efektyviau atstatydamos vidinę Jūsų organizmo drėgmę.

 

Padidinkite savo gyvybinę energiją

Jonizuotas vanduo padeda subalansuoti organizmo pH. Apskritai, mūsų organizmas yra išbalansuotas dėl įvairių dietų naudojimo bei netinkamo gyvenimo būdo ir jo terpė yra per daug rūgšti. Pervargimas, silpnumas, nerimas, greitas susierzinimas, negebėjimas atsispirti sukrėtimams, tirpimas, dėmesio koncentracijos praradimas arba sąmyšis galvoje- tai ankstyvieji ženklai, kad Jūsų organizmas nebegali susidoroti su toksinių medžiagų perkrova.

Per daug rūgšti organizmo terpė sudaro palankią aplinką suklestėti ligoms. Mūsų kūnas stengiasi apsisaugoti (ar pašalinti) nuo perdėtai didelio rūgšties kiekio, imdamas iš kaulų kalcį ir magnį, reikalingą širdies veiklai. Rūgštines atliekos virsta kietais organizmo teršalais, kaupiasi riebalinis audinys - dėlto arterijos praranda elastingumą ir susidaro viršsvorio grėsmė.

Be to, organizmas dar kaupia ir kristalines nuosėdas, kurių junginiai sukelia podagrą, uždegimus ir sąnarių sustingimą. Kadangi pažeidžiami mūsų organizmo ryšių kanalai, susidaro geros sąlygos formuotis vėžio ląstelėms, neigiamai veikiančiomis įvairius organus- organai išsigimsta ir nyksta. Dėl savo šarminių savybių, jonizuotas vanduo skaido sukauptas rūgštines atliekas ir atstato organizmo terpės pusiausvyrą; šarminės organizmo terpės palaikymas- tai pirmoji apsauga nuo bet kokių ligų.

 

Aliejaus tirpumo bandymas

Vandentiekio vanduo: įlašinkite žemės riešutų aliejaus ir lengvai pakratykite puodelį; aliejus plūduriuos vandens paviršiuje.

oil experiment

Jonizuotas šarminis vanduo: įlašinkite žemės riešutų arba sezamo aliejaus ir lengvai pakratykite puodelį; susidarys aliejaus emulsija.

Chanson jonizuotas šarminis vanduo pasižymi puikia skaidymo savybe, gebančia išskaidyti perteklinius riebalus visame organizme, tuo būdu apsaugant arterijas nuo susiaurėjimų. Vanduo, pagamintas Chanson vandens jonizatoriuose gali pašalinti nuovargį ir suteikti energijos. Japonijoje šarminis vanduo su antioksidantinėmis savybėmis ilgą laiką buvo žinomas kaip „apsauga nuo pagirių“ dėl jo savybės neutralizuoti alkoholį organizme.

 

Alkoholio detoksikacijos bandymai

Vandentiekio vanduo: įlašinus reagento, vanduo tampa mėlynas; įlašinkite savo mėgstamo stiprios koncentracijos alkoholio- pastebėsite kaip greitai vandens spalva pasikeitė į geltoną spalvą- tai reiškia vanduo yra rūgštinis.

Jonizuotas šarminis vanduo: įpylus į tą patį indą tam tikrą kiekį jonizuoto šarminio vandens, vandens spalva pasikeis į mėlyną, t.y. atsistatė ta pati spalva, nes šarminis

alcohol experiment

vanduo neutralizavo rūgštinį alkoholį.

 

Nuolat geriant vandentiekio vandenį, Jūsų organizmo terpė tampa rūgštinė. Chanson jonizuotas šarminis vanduo neutralizuoja rūgštį bei rūgštinius toksinus organizme ir iki minimumo sumažina susirgimų riziką.

Gamtoje liko tik kelios vietovės, kur vis dar galite mėgautis sveiku, švariu, aukšto pH vandeniu. Nuo šiol Chanson šarminio vandens jonizatoriai atneš į Jūsų virtuvę šiuos prarastus šaltinius. Šešiakampių molekulių klasterių dydis ir forma suteikia galimybę vandens molekulėms daug lengviau patekti į Jūsų audinius.

Kai jonizuojami pagrindiniai šarminiai mineralai, Jūsų organizmas tampa pajėgus juos daug lengviau absorbuoti ir įsisavinti. Palyginimui, geriant atvirkštinio osmoso arba distiliuotą vandenį, organizme gali atsirasti mineralų trūkumas arba jis gali negebėti įsisavinti mineralų papildus.

 

Chanson vandens jonizatoriais galima pasigaminti ir rūgštinio vandens

Chanson jonizuotas šarminis vanduo pagerina maisto skonį ir kokybę, nes jonizuotas vanduo geba tinkamai sudrėkinti maistą. Be to jis geba išgauti iš maisto sveikatai naudingas medžiagas ir mineralus, nes Chanson šarminis vanduo visiškai įsiskverbia į maisto produktus. Mūsų šarminis vanduo taip pat gali efektyviai sumažinti maisto produktuose rūgšties ir chemikalų/pesticidų kiekį, plaunant maisto produktus stipraus šarmingumo (pH 10) vandeniu, pašalinti vabzdžius ir pagerinti maisto skonį bei išgauti jo sveikąsias savybes.

Chanson jonizuotas rūgštinis vanduo labai naudingas odai ir niežuotai galvos odai, nes oda- tai natūraliai rūgštingas organas (šis nežymus rūgštingumas, kai pH =5,5 padeda kovoti organizmui su bakterijomis). Žmonės, reguliariai vartojantys rūgštinį vandenį prausimuisi atrodo jaunatviškai ir trykštantys energija, priešingai nei tie, kurie vartoja kietą vandenį. Tai dėlto, jog jie neardo savo odos pH balanso, nutrindami nuo odos natūralius prigimtinius riebalus.

Kietas vanduo paprastai yra toks, kuriame yra kalcio perteklius. Valydami odą minkštu (rūgštiniu) jonizuotu vandeniu, pašalinsite bakterijas, inkštirus, atsirandančius užsikišus riebalinėms liaukoms, lengviau susidorosite su psoriazės problemomis ir apskritai pagerinsite odos būklę. Be to, toks vanduo turi stangrinimo savybių, t.y., veikia kaip odą stangrinanti priemonė ir geba išlyginti raukšles, patempiant odą. Jonizuotą rūgštinį vandenį galite naudoti nuo uždegimų ir niežėjimo nuo vabzdžių įkandimo susilpninimui.

Japonijos ligoninėse rūgštinis vanduo naudojamas žaizdų sterilizavimui, diabetinių opų apdorojimui, ligoninių patalpų apsaugai nuo bakterijų ir virusų infekcijos; buityje rūgštinis vanduo naudojamas prekystalių stalviršių, pjaustymo lentų valymui, grindų plovimui ir kt.

Aiški išvada: šarminis vanduo yra geriausias geriamasis vanduo, kokį galima rasti.

 

Chanson vandens jonizatoriai

Chanson vandens jonizatoriais galite pasigaminti aukštos kokybės šarminį vandenį- geriausią šiuo metu turimą geriamą vandenį. Šis vanduo turi daug gerų savybių, naudingų žmogaus organizmui. Chanson vandens jonizatoriumi taip pat galima pagaminti rūgštinį vandenį valymui bei dezinfekavimui. Daugeliui vandens jonizatorių suteikiama garantija visam tarnavimo laikui. Chanson jonizatorius galite naudoti ištisą dieną, t.y. nėra eksploatavimo laiko apribojimų arba rūpesčių dėl perkaitimo lyginant su žemesnės kokybės produktais. {ph nuostata 9.5 }.

Chanson vandens jonizatoriais galite pagamint:

  • Vandenį su antioksidantinėmis savybėmis; naudojant šį vandenį pašalinsite intoksikaciją ir atjauninsite savo organizmą.

  • Filtruotą vandenį, tinkamą naudoti maistui, kūdikiams ar medicinoje.

  • Rūgštinį vandenį be cheminių priemaišų .